PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8088}
7,4 1 837
ocen
7,4 10 1 1837
Nie zaznasz spokoju
powrót do forum filmu Nie zaznasz spokoju

Opcja jest taka, że warunkowe zwolnienia dostają tylko frajerzy. Tak więc wychodzi na to, że nasz polski Chopper (Malinak - Bicz), w przeciwieństwie do Choppera właściwego, był pod celą gnębiony. Wychodzi na wolność i to on zaczyna gnębić innych - słabszych. Gwałt na kuzynce jest szczytowym przedstawieniem tego - za ten paragraf nie ma dobrze pod celą.
Druga kwestia, którą chciałem się podzielić, i również może zmienić postrzeganie tego filmu, 1:20, spotkanie Himilsbacha z dziadkiem. Zauważcie, że zmieniają język z gitowskiego, na inny (nie chodzi o "jo"). Może to banał, ale w tej scenie, moim zdaniem, reżyser przedstawia kto nie ponad tymi typami. Pozdrawiam, film naprawdę życiowy.

makuwa

to że główny bohater wychodzi warunkowo moim zdaniem jest tylko zabiegiem filmowym, żeby na początku pokazać zaskoczenie i rozczarowanie matki nieoczekiwanym powrotem syna, pewnie gdyby się go spodziewała to chociaż udawałaby, że się cieszy, a tak to już na wstępie mamy naświetloną sytuację (to samo można powiedzieć o reakcji kolegów głównego bohatera na jego powrót, są spontaniczne, a więc oddają w dużym stopniu szczerość ich relacji). co do drugiej kwestii to nie wiem, obejrzałem drugi raz tą scenę i nie zauważam tego. film jest dobry, pokazuje jak młodzi ludzie przyjmują najkorzystniejsze układy, stanowiska, zazwyczaj na drugiej szali stawiając własne sumienie, w dzisiejszych czasach jest to dużo bardziej widoczne wśród młodzieży

makuwa

Ten Gnat coś bardzo szybko sie nawrócił. Jedno lanie i zmiękł. H.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones