PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8543}

Park Gorkiego

Gorky Park
6,6 2 371
ocen
6,6 10 1 2371
6,7 3
oceny krytyków
Park Gorkiego
powrót do forum filmu Park Gorkiego

dobra obsada, niezły temat, a jednak Michael Apted twierdzi,że to jego najgorszy film. Dla mnie średni: ale ta cudna Pacułka! Miodzio.

Vena_Poetica

Aktorzy dobrze dobrani, a Pacuła naprawdę przykuwa oko.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Niestety, nigdzie nie mogę znaleźć tego filmu, a bardzo dawno go nie widziałam, jednak czytałam, że dzięki tej roli Pacuła zrobiła w USA zawrotną karierę.... modelki, o czym polskie media, z przyczyn politycznych, milczały.
Nie dziwi mnie to, bo jest naprawdę piękną kobietą.

Vena_Poetica

Puszczaja na cbseuropa czasami.

ocenił(a) film na 7
lukasz_f

Nie mam chyba tego kanału na nc+ :(Ale dziękuję, może ktoś ze znajomych mi nagra!

Vena_Poetica

Masz masz. Ogladalem ten film wczoraj na kanale 184

ocenił(a) film na 7
lukasz_f

OOOOOOOOOOOO, dzięki!!!!
Ja nawet nie wiem, co mam, bo nie chce mi się tego przeglądać. ;-)))

Merci!

Vena_Poetica

De rien

Vena_Poetica

Dziś na tvp1.

Vena_Poetica

Tak, to prawda. Zrobiła dużą karierę w modelingu.Była na kilku okładkach "Vogue"i"Cosmopolitan".Miała sesje do "Elle".Brała udział w pokazach i kampaniach reklamowych.W tamtych czasach wiodła światowe życie.W Polsce by nie miała na to szansy.




ocenił(a) film na 8
Vena_Poetica

Dostępny na cda w HD. Swoją drogą dziwię się tak niskiej średniej - jak dla mnie 8/10. Może również dlatego, że zupełnie inna sceneria. W końcu akcja rozgrywa się w sowieckiej Moskwie i to na początku lat 80-tych. A sam film jak najbardziej polecam - bardzo dobry kryminał. Co do Pacuły to są gusty i guściki choć z pewnością jest bardzo atrakcyjną kobietą. Ale przekonanie, że modelki są najpiękniejszymi kobietami uważam za mit i pobożne życzenia :) Wystarczy choćby zerknąć na tą paskudną Anię Rubik żeby się o tym przekonać :)

ocenił(a) film na 5
tomash74

Niska średnia może dlatego, że to jednak przeciętny film? :) Klimatem nie załatasz wszystkich dziur. A Pacuła może i ładna, ale zagrała przeciętnie - ta scena jak próbuje zagrać wzruszenie na lotnisku - parsknąłem ze śmiechu jak przewracała oczami, widocznie jednak nie było przypadku w tym, że ten kiepski film okazał się szczytem jej kariery. ;)

Vena_Poetica

I to jaki debiut, nie dość że świetnie zagrała, to na dodatek ustanowiła rekord niedostępnych dla wszystkich Weronik, Alicji, Izabeli, a mianowicie nominację do Złotego Globu. Gdyby dziś coś takiego się wydarzyło media trąbiłyby dzień w dzień od momentu ogłoszenia nominacji do samej gali.

cxap

de gustibus non est disputandum...
ale Pacuła zagrała jak drewno, jedynie broni się Hurt...

ocenił(a) film na 9
Vena_Poetica

Rozdzierający serce. Wybitny występ. To jak usilnie chce zostać w mieszkaniu Williama hurta (masz dwa talerze, dwie szklanki...) - piorunujące wrażenie.
Zresztą już pierwsze ich spotkanie jest świetne.

- Reżyser obiecał, że załatwi mi nowe botki, jeśli się pod nim położę. Mam to zrobić?
- Zima ma się już ku końcowi.
https://www.youtube.com/watch?v=n_Ao5SmXodA

ocenił(a) film na 5
AutorAutor

Wybitnie to wywracała białka oczu w scenie na lotnisku, aktorstwo najwyższej próby, na poziomie "Klanu". :)

ocenił(a) film na 9
adamcpdst

https://www.youtube.com/watch?v=TaXEw02aRo0

ocenił(a) film na 5
AutorAutor

Fajnie, że wkleiłeś fragment, w którym nawet Pacuła się nie pojawia. :)

ocenił(a) film na 9
adamcpdst

Też go lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones