PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11123}
7,6 20 392
oceny
7,6 10 1 20392
7,4 5
ocen krytyków
Tombstone
powrót do forum filmu Tombstone

Pojedynek na... łacinę i... kubki:) Ulubiona scena w tym filmie, a jaka jest Wasza? Kilmer był genialny w tym filmie, jak mało w jakimś innym. Pzdr!

Ostatni_Andrew

mnie się podobały wystrojone i wymalowane trupy na pogrzebie.
A Kurt wyglądał jak Pijanowski :)

ocenił(a) film na 8
Ostatni_Andrew

dokładnie ten "pojedynek" świetny, ale ogólnie kreacja jaką stworzył Kilmer genialna wg mnie <yes> :)

użytkownik usunięty
Rzedzian

takze uwazam ze val kilmer zagral najlepiej ze wszystkich - dla mnie to byla jego zyciowa rola ktora juz wiecej sie nie powtorzyla

Ostatni_Andrew

Zgadzam się! Dla mnie również ta scena wydaje się najbardziej interesująca :D pojedynek wykształconych inteligentów niezmiernie do siebie podobnych to jest to :D
Co tu dużo mówić cały film genialny a kreacja Vala i Michaela to cudo!

Ostatni_Andrew

Najlepsza scena :)
Tu ją macie

http://www.youtube.com/watch?v=qUPaigOxAi8&feature=related

ocenił(a) film na 9
Ostatni_Andrew

"Zrobisz coś, czy będziesz tak stał i krwawił..."

ocenił(a) film na 9
Ostatni_Andrew

..dokładnie - to moja ulubiona scena.. jest równie komiczna co pełna napięcia ;]

.a Kilmer dał popis :) zresztą jak wszyscy

ocenił(a) film na 10
Ostatni_Andrew

Ta scena była rewelacyjna zresztą jak cały film. To co zrobił Doc Holiday po popisie Ringo to była po prostu cięta riposta w najlepszym wydaniu. Co do gry Kilmera to brak mi słów - genialna.

ocenił(a) film na 9
Ostatni_Andrew

Zgadzam się. Kilmer świetnie zagrał w tym filmie.

ocenił(a) film na 10
nyguss_2

val kilmer miszcz ! Val dosyc niedoceniany aktor...
w Felon fajnie zagrał z tych ostatnich jakie widzialem z jego udzialem

ocenił(a) film na 7
fijowski

Scena z kubkiem, rządzi!.
Kilmer, dał radę choć jego odpowiednik (Dennis Quaid) w filmie "Wyatt Earp" również dał popis!.
Pozdrawiam,

ocenił(a) film na 8
Ostatni_Andrew

Powiedzcie mi, baranki moje, kto po tym filmie nie chciał być kowbojem? Bo ja chciałem, i to bardzo. I wiecie co? Za każdym razem, kiedy do niego wracam to moje pragnienie odżywa na nowo.

ocenił(a) film na 8
gerardtn1

ja mam tak samo, ale tylko po "dzikiej bandzie" w reżyserii Peckinpaha ;)
"tombstone" mniej mi się podobał, ale też był świetny . Kurt Russel jako Wyatt wydawał się śmieszny, ale tylko dlatego, ponieważ ciężko mi zaakceptować go w westernie, za to Kilmer - polubiłem go natychmiast jak go zobaczyłem, samym kowbojskim wyglądem mnie przekonał, i ta rola, bez cienia wątpliwości dałbym mu Oscara, albo nawet i dwa. Brawa brawa i brawa

Ostatni_Andrew

http://www.youtube.com/watch?v=CwEIkXMfL1E
Świetna scena, zdecydowanie najbardziej zapadła mi w pamięć
Genialnie zbudowane napięcie i nie sposób nie roześmiać się pod koniec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones