PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11123}
7,6 20 392
oceny
7,6 10 1 20392
7,4 5
ocen krytyków
Tombstone
powrót do forum filmu Tombstone

Jeśli komuś wystarczają gwiazdy aktorskie i dobrze sfilmowane sceny, a od czasu do czasu dynamiczna akacja z dużą ilością trupów i nie przeszkadza mu PRZEWIDYWALNY rozwój wydarzeń.... to się nie zawiedzie, ale jeśli ktoś szuka w filmie jakiś głębszych treści, to zawiedzie się na maksa. Po prostu to jest taki typowy western jaki kiedyś dawno kręcili tego na pęczki, tylko w Holiwoodzkiej oprawie.

Żenada i tyle
ODRADZAM! Lepiej już obejrzeć "3:10 do yumy".

ocenił(a) film na 7
kyle_reese

Ja bym powiedział, że film ten po prostu się zestarzał. W 1993 roku był on bardzo brutalny co w westernach zbyt często się nie zdarzało. Wydaje mi się, że twórcy chcieli zrobić coś w stylu Bez przebaczenia Eastwooda, pokazać, że tamte czasy nie były takie kolorowe jak to pokazywali w Siedmiu wspaniałych. Różnica między filmem Eastwooda a Tombstone to przede wszystkim to, że główni bohaterzy nie są jeszcze zdemoralizowani i początkowo opierają się nawet przed zabiciem przestępcy i to jest chyba główny powód dlaczego Bez przebaczenia jest lepszym filmem, ale nie można również powiedzieć, że jest to zły film i ocena 3 na 10 wydaje mi się, że nie co za niska, ale dobra nie oceniam każdy ma swoje zdanie. Chciałem tylko powiedzieć, że w sumie to nie jest aż tak banalny film. W dodatku jest bardzo dobrze nakręcony, a aktorzy dają radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones