PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655676}

Wyścig po szczęście

Amazing Racer
6,1 1 140
ocen
6,1 10 1 1140

Wyścig po szczęście
powrót do forum filmu Wyścig po szczęście

Nie wszyscy są.....

ocenił(a) film na 7

Nie wszyscy są wymienieni w obsadzie tego filmu.W tym filmie gra też Daryl Hannah,nie wiem kogo tam zagrała,lecz widziałam zwiastun Amazing Racer i Daryl Hannah pojawiłą się na początku filmu.

olgaalex

Mi bardziej podobały się trzy serie filmu "Flicka" (o klaczy) aniżeli "Amazing racer". Tam dziewczyna brała udział w wyścigach konnych w siodle, a nie w zaprzęgach konnych. "Flickę" oceniłem jednak podobnie ponieważ lubię konie i klimat tego filmu jest podobny do "Flicki".

Tomik_4

pewnie chodzi ci o ten film "Shannon's Rainbow"

meredith21

też wolę serie o Flice :p (a powyższy komentarz to miał być do #sebaszw :)

olgaalex

Widziałeś zwiastun filmu z 2009, tam faktycznie pojawia się Daryl Hannah. To jest kontynuacja tego filmu, plakat na filmwebie jest błędny i już zgłosiłem jego usunięcie ;)

sebaszw

TO NIE JEST KONTYNUACJA "Shannon's Rainbow" bo ten film nie wyszedł w 2009 roku! "Amazing Racer" jest TYM filmem z 2009 roku ale pod inną nazwą !! DOWÓD--> scena z "Shannon's Rainbow" w w w.imdb. com/video/demo_ reel/vi2312019225/ a w "Amazing Racer" ta scena jest w ok 35 minucie filmu :)

olgaalex

gra dr Baker psychologa ze szpitala do którego trafiła Shannon (na początku filmu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones