PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39181}

Pocałunek

The Kiss
5,6 205
ocen
5,6 10 1 205
Pocałunek
powrót do forum filmu Pocałunek

Pen Densham zaprasza widzów, do oglądania swojego dzieła, opartego na notatkach w brudnopisie. Chłop obejrzał wiele horrorów w swojej karierze, więc postanowił uraczyć pokolenia, swoim zlepkiem ulubionych scen. Wymienianie inspiracji jego twórczości, mogło by zająć tekst formatu a4, jednak równie dobrze, można pocałować reżysera w dupę.
Historyjka o powracającej klątwie, narzuconej przez szturchniętą, afrykańską wiedźmę.Ta klątwa zmieni sielskie życie, nie ogolonego typa i jego dorastającej córki w koszmar! Widz też może mieć koszmary, po seansie tej produkcji.
Sytuacje, postaci i dialogi, narzucone przez twórców, można by wyśmiewać w nieskończoność. Nie byłoby to takie złe, gdyby film nie przypominał bloku reklamowego o czwartej nad ranem. Cała dramaturgia, dorównuje reklamie pasty do zębów, lub robota czyszczącego basen. Wdowiec, po pół roku od śmierci swej żony, posuwa jej siostrę, modelkę. Nastolatka ma poważne pytania:
-Czy jestem dość dojrzała, aby mieć chłopaka?
-( odpowiada dorosła koleżanka) To zależy.
-Czy jestem dość dojrzała, aby uprawiać seks?
-To zależy...ja straciłam dziewictwo, z palantem, używającym fluorescencyjnym kondomem, bolało.
Gdy widz przebrnie, przez te telenowelowe wstrzyki, i jakimś cudem nie zapomni, że ogląda horror, jego oczu objawią się sceny, którymi z pewnością inspirowali się twórcy serii ,,Oszukać przeznaczenie", oraz masę innego chłamu, którym mogą inspirować się fani telenowel.
W filmie przoduje klimat lat 90tych, według mnie, najgorszego okresu dla gatunku. Grozy, suspensu bądź humoru, ciężko w tym uświadczyć.

jeti

A do tego wszystkiego nasza Joanna Pacuła w roli głównej.

ocenił(a) film na 2
kaleenee

Nawet nie zaczaiłem, ale przy tym dennym filmie to wszystko jedno:-) Pozdrawiam!

jeti

jak można wypisywac takie GŁUPOTY? ‬dorosłeś już?

ocenił(a) film na 2
kotbury

Widziałeś ten film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones