PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39181}

Pocałunek

The Kiss
5,6 205
ocen
5,6 10 1 205
Pocałunek
powrót do forum filmu Pocałunek

Kiedyś widziałem go w wypożyczlni (kojarze okładke) a teraz jak chciałem go wyporzyczyć to okazao się ze wykupiony ;/

Sidewinder

Film często pojawia się na Allegro. Warto kupić, bo jest bardzo fajny, przynajmniej mi się podoba.

Dorry_2000

ale okładka to obleśna jest . xD

fuj.. ;P

ocenił(a) film na 6
YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Ja zdobyłem właśnie na Allegro jakieś dwa lata temu. I nie żałuję. Kopia przyzwoita, cena niewielka, a filmik ? Z czystym sumieniem 6/10

de_Franco

KOLEGO DAJ NAMIAR NA SIEBIE , BO SZUKAMY WŁAŚNIE TEGO FILMU. PODAJĘ NUMER. 515 968 994
NAPISZ SMS TO ZADZWONIMY.


WALDEK.

ocenił(a) film na 6
Sidewinder

Jest na tube you. Jeśli chcesz mogę wysłać ci link.

ferdek_5

Oglądałam go jeszcze raz i nie jest najgorszy. Mocno dryfuje w stronę tandety, ale może to wina lat osiemdziesiątych. Joanna zagrała względnie dobrze (choć nie rozumiem co takiego utkwiło krytykom, że dostała nominowana do Saturna). Co ciekawe w wielu scenach prezentuje się świetnie, ale są też wątki gdzie wygląda niekorzystnie wizualnie (np pierwsze spotkanie z rodziną na cmentarzu). Scenariusz też trochę naciągany i kiczowaty (matka nie powiedziała mężowi i córce że ma siostrę).

ocenił(a) film na 6
kaleenee

Prawda jest taka, że Joanna stworzyła bardzo dobrą kreację w niezłym jak na kino tego rodzaju filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones